Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie GR-26 J

Podnośniki masztowe

9.9 m
Elektryczne
200 kg

Podnośnik Genie® Runabout® GR-26J™ to podest roboczy, który oferuje zasięg umożliwiający wykonanie praktycznie każdej pracy. Ramię JIB z możliwością obrotu 140 stopni w pionie oraz niekontynuowany obrót wieży 350 stopni - to parametry dające dużą elastyczność w ciasnych realiach warunków hal produkcyjnych, magazynowych czy przemysłowych. Podnośnik Genie GR-26 J zapewnia dużą swobodę ruchu i dokładne pozycjonowanie, dzięki czemu pozwala łatwo dotrzeć do niedostępnych miejsc w magazynie lub hali. Zwyżkę charakteryzuje maksymalna wysokość robocza wynosząca niemal 10 metrów. Siła udźwigu maszyny to 200 kilogramów, dzięki czemu z powodzeniem mogą na niej pracować dwie osoby naraz.

Genie GR 26-J niezastąpiona w magazynie

Podczas prac magazynowych warto zadbać o wysokiej jakości sprzęt, który znacznie usprawni realizację wszelkich działań. Podnośnik Genie GR 26-J jest niezwykle przydatny podczas przeglądu towaru i czynności konserwacyjnych. Umożliwia swobodny transport ciężarów w pionie i w związku z tym wykonywanie prac o sile udźwigu przekraczającej fizyczne możliwości człowieka. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy, model wyposażono w wiele zabezpieczeń np. alarm zejścia i pochyłu, wykrywanie przeciążenia platformy, zawór ręcznego opuszczania oraz zatrzymywanie awaryjne. Genie GR 26-J wyróżnia imponująca przestrzeń robocza na wysuwanym podeście, a sam sprzęt może poruszać się również przy zupełnym podniesieniu.

Ekologiczne rozwiązanie

Podnośnik Genie GR 26-J ma wbudowany napęd elektryczny, który predestynuje go do sprawnego wywiązywania się z zadań w zamkniętych pomieszczeniach. W przeciwieństwie do zwyżek spalinowych nie wydziela szkodliwych substancji, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo pracowników w przestrzeni pozbawionej stałego dopływu świeżego powietrza. Bezemisyjność Genie GR 26-J sprawia także, że zwyżka jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Ponadto szare, nieroznoszące brudu opony umożliwiają utrzymanie czystości w obszarze prowadzonych działań. Maszyna może być wykorzystywana do prac zewnętrznych, nawet przy wietrze o prędkości do 12 m/s.

Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS