Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie GS-2646 E-drive

Podnośniki nożycowe

9.8 m
Elektryczne
454 kg

GENIE 2646 E-DRIVE to podnośnik nożycowy przeznaczony zarówno do użytku na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jego wymiary sprawiają, że idealnie sprawdzi się w małych przestrzeniach, gdzie używanie dużych maszyn często jest niemożliwe. Charakteryzuje je maksymalna łatwość manewrowania i wydajność. Mogą być wykorzystywane wyłącznie na twardych i stabilnych nawierzchniach.

GENIE E-DRIVE GS 2646 - bezpieczne użytkowanie wewnątrz budynków

Ze względu na fakt, że GENIE E-DRIVE GS 2646 to propozycja z napędem elektrycznym, o wzmocnionej wydajności energetycznej zapewnia nie tylko oszczędność pod względem finansowym, ale także ekologiczność. Ten wariant podnośników nie powoduje emisji spalin, dzięki czemu może być używany wewnątrz budynków bez obawy o negatywny wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo znajdujących się wewnątrz osób. GENIE E-DRIVE GS 2646 to podnośnik, który jest także bardzo cichy podczas pracy, dzięki czemu można używać go w miejscach, w których hałas jest niewskazany.

Serwis i naprawa podnośnika GENIE 2646 E-DRIVE

Jako dystrybutor marki Genie, zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową, obejmującą serwis i naprawę maszyn. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na świadczenie kompleksowych usług najwyższej jakości. Nasz zespół posiada głęboką wiedzę na temat specyfiki podnośników nożycowych marki Genie dostępnych w naszej ofercie, w tym także na temat GENIE 2646 E-DRIVE. W przypadku awarii, oprócz naprawy oferujemy również dostęp do części zamiennych, zapewniając ciągłość działania urządzenia.

Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS