Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie GS-3246 E-DRIVE

Podnośniki nożycowe

11.8 m
Elektryczne
318 kg

Kompaktowe wymiary i zerowy wewnętrzny promień skrętu sprawiają, że podnośnik nożycowy Genie® GS™-3246 E-Drive jest idealny do prac budowlanych, konserwacyjnych i instalacyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Maksymalna wydajność i komfort pracy z podnośnikiem nożycowym Genie GS-3246 E-Drive

Podnośnik nożycowy E-Drive Genie GS 3246 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niezawodnej i wydajnej zwyżki do 12 m. Dzięki swojej szerokiej platformie, jest idealny do pracy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jego elektryczne zasilanie gwarantuje cichą pracę bez generowania spalin.

Podnośnik ten oferuje maksymalny udźwig 317 kg i waży około 2790 kg. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu 24 V DC i wbudowanej uniwersalnej ładowarce sieciowej (20 A), Genie GS-3246 E-Drive jest gotowy do pracy w każdych warunkach.

Genie GS-3246 - podnośnik nożycowy do wymagających warunków

Podnośnik Genie GS-3246 E-Drive wyposażony jest w system dwóch prędkości podnoszenia i jazdy, a obsługa jest możliwa za pomocą joysticka. Dodatkowo, urządzenie posiada pokładowy system diagnostyczny, zawór ręcznego opuszczania platformy oraz opcję zatrzymywania awaryjnego. Koła wykonane są z niebrudzącego materiału, a przednie i tylne opony wyposażone są w hamulce.

Podnośnik Genie GS-3246 jest nie tylko wydajny, ale także bezpieczny. Wyposażony jest w alarm zejścia, migające lampy ostrzegawcze oraz klakson. Dzięki kompaktowym wymiarom, łatwo manewruje w wąskich korytarzach i mieści się w standardowych drzwiach.

Zalety podnośnika Genie GS-3246 E-Dive

  • Mocne elektryczne silniki napędowe AC zapewniają niezrównaną wydajność jazdy i wiodący w branży czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora
  • Cicha, bezemisyjna praca elektryczna
  • Łatwe manewrowanie w ciasnych przestrzeniach i przejeżdżanie przez standardowe podwójne drzwi
  • Zdolność pokonywania wzniesień 25% przy kącie 14° ułatwia pokonywanie wzniesień i ramp załadunkowych
  • Duża przestrzeń robocza platformy z wysuwanym balkonem o długości 0,91m.
  • Przyjazne dla użytkownika dwustrefowe sterowanie Smart Link™ DualZone do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS