Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie GS-4069 RT

Podnośniki nożycowe

14.1 m
Diesel
363 kg

Jedyna jednostka w swojej klasie z możliwością jazdy na pełnej wysokości 14,12m - Genie® GS™-4069 RT jest zbudowany z myślą o trwałości, idealnie nadaje się do zwiększenia produktywności operatora w wymagających miejscach pracy na zewnątrz.

GENIE GS-4069 RT - doceniany przez specjalistów branżowych

GENIE GS-4069 RT to innowacyjny model podnośnika nożycowego, który zdobył uznanie w wielu fachowców za sprawą swoich zaawansowanych funkcji oraz niezawodności. Zasilany dieslem i dający możliwość pracy na wysokości do 14.1 m, jest znakomitym rozwiązaniem dla profesjonalistów szukających wydajnego i niezawodnego sprzętu.

GENIE GS-4069 RT wykazuje zdolność podnoszenia ciężaru do 363 kg. Posiada napęd na 4 koła z pozytywną kontrolą trakcji. Gwarantuje to doskonałą manewrowość w różnorodnych warunkach terenowych. Opatentowana oś oscylacyjna działająca w pełnym wymiarze czasu pracy inteligentnie dostosowuje położenie osi, biorąc pod uwagę warunki gruntowe. Dzięki temu użytkownicy mają pewność stabilności podnośnika nawet na nierównym terenie.

Jednocześnie układ napędowy AC nie tylko oferuje bardzo dużą wydajność pracy, ale także ogranicza zużycie energii, co w dłuższej perspektywie przekłada się na oszczędności.

GENIE GS-4069 RT - stabilna przestrzeń robocza

GENIE GS-4069 RT jest wyjątkowy ze względu na szerokie możliwości pracy w trudnych warunkach terenowych. Wykazuje zdolność pokonywania wzniesień na poziomie 35%, a jazda nim jest dopuszczalna na pełnej wysokości roboczej.

Aby zwiększyć funkcjonalność i komfort realizowania zadań, model GENIE GS-4069 RT posiada dużą platformę roboczą z wysuwanym balkonem, który przedłuża dostępny obszar roboczy o 1,52 m. Jednostka ta gwarantuje zarazem prosty dostęp do układów hydraulicznych, elektrycznych oraz elektronicznych, co znacznie ułatwia konserwację i ewentualne naprawy.

Niewątpliwy atut tego modelu stanowi przyjazny dla użytkownika system sterowania i diagnostyki Smart Link™. Umożliwia łatwe zarządzanie pracą podnośnika oraz szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych. Zapraszamy do skorzystania z oferty HDW Polska. GENIE GS-4069 RT to wybór profesjonalistów!

GENIE GS-4069 RT

  • Napęd na 4 koła z pozytywną kontrolą trakcji, zapewniający wyjątkową zwrotność w terenie
  • Opatentowana oś oscylacyjna w pełnym wymiarze czasu pracy automatycznie dostosowuje położenie osi w zależności od warunków gruntowych
  • Układ napędowy AC zapewniający wyjątkową wydajność w miejscu pracy i mniejsze zużycie energii
  • 35% zdolność pokonywania wzniesień dla wymagających miejsc pracy na zewnątrz
  • Pierwsza w branży jednostka z możliwością jazdy na pełnej wysokości roboczej 14,12 m
  • Duża platforma robocza z wysuwanym balkonem, przedłużającym obszar roboczy o 1,52m.
  • Łatwy dostęp do komponentów hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych
  • Przyjazny dla użytkownika system sterowania i diagnostyki Smart Link™
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS