Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie S-45 XC

Podnośniki teleskopowe

15.6 m
Diesel
454 kg
11 m

Podnośnik teleskopowy Genie® S®-45 XC™ to przeprojektowana wersja Xtra Capacity™ popularnego Genie S-45. Może wykonywać szerszy zakres cięższych zadań związanych z podnoszeniem dzięki dzielonemu udźwigowi i pełnym możliwościom pracy w trudnym terenie.

Genie S-45 XC z aktywną oś oscylacyjną

Model Genie S-45 XC cechuje się wysokością roboczą wynoszącą ponad 15 metrów, co sprawia, że jest doskonałym wsparciem przy realizacji wielu projektów budowlanych oraz przemysłowych. Zasilany dieslem, zapewnia niezawodność i wydajność nawet w wymagających warunkach. Udźwig do 454 kg oraz wysięg 11 metrów to tylko niektóre z parametrów sprawiających, że podnośnik GENIE szybko staje się niezastąpiony na placu budowy.

Jego unikalna konstrukcja obejmuje aktywną oś oscylacyjną, umożliwiającą jazdę przy pełnym wysięgu nawet w trudnym terenie. To rozwiązanie znacząco zwiększa wszechstronność podnośnika, umożliwiając pracę w obszarach, gdzie inne maszyny mogą wykazywać ograniczenia. Dodatkowo, czujnik nachylenia podwozia maksymalizuje bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie w trudno dostępnych lub nierównych miejscach pracy.

Genie S-45 XC - bezpieczeństwo dzięki innowacyjnym technologiom

Dostarczany przez HDW Polska podnośnik teleskopowy Genie S-45 XC wyposażony jest w solidny, końcowy wysięgnik przegubowy 1,52 m, co zwiększa jego zasięg, a zarazem elastyczność wykorzystania w różnorodnych zastosowaniach. Podwójny/dzielony udźwig w koszu, wytrzymujący obciążenia do 300 kg i 454 kg, jest idealny do prac wymagających podnoszenia większych ładunków lub trzech operatorów jednocześnie. Ta funkcja sprawia, że model jest niezwykle efektywny w przypadku pracy zespołowej na wysokościach.

Kolejnym atutem Genie S-45 XC jest technologia automatycznej kontroli obszaru wysięgu. Wspomaga płynne i precyzyjne ruchy podnośnika, zwiększając tym samym precyzyjność pracy. Kalibracja w terenie bez obciążenia oraz diagnostyka pokładowa to funkcje, które maksymalizują łatwość serwisowania i utrzymania maszyny w optymalnym stanie technicznym, co jest kluczowe dla jej niezawodności i bezpieczeństwa pracy.

Genie S-45 XC

  • Aktywna oś oscylacyjna powalająca na jazdę przy pełnym wysięgu nawet w trudnym terenie
  • czujnik nachylenia podwozia maksymalizuje bezpieczeństwo użytkowania w trudno dostępnych miejscach pracy
  • 1,52 m solidny, końcowy wysięgnik przegubowy
  • Podwójny/dzielony udźwig w koszu 300 kg i 454 kg do podnoszenia większych ładunków oraz do 3ech operatorów
  • Technologia automatycznej kontroli obszaru wysięgu wspomagająca płynne ruchy podnośnika
  • Kalibracja w terenie bez obciążenia i diagnostyka pokładowa maksymalizują łatwość serwisowania.
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS