Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie S-60 J

Podnośniki teleskopowe

20.5 m
Diesel
300 kg
12.3 m

Wiodący w swojej klasie urządzeń teleskopowych o wysokości roboczej 20 m - nowy podnośnik Genie® S®-60 J to idealne rozwiązanie do prac na wysokości ogólnobudowlanych, konserwacyjnych, inspekcyjnych czy malarskich. Oferuje genialną wydajność, niezbędną operatorom w trudnym terenie. Nieograniczony udźwig platformy 300 kg, standardowy wysięgnik końcowy 1,8 m, oś oscylacyjna zapewniająca doskonałą przyczepność na 4 koła, lekka konstrukcja (waga całk. 7.5 tony) utrzymująca niski nacisk na podłoże - to wszystko składa się na elastyczność zastosowania podnośnika nawet przy delikatnym podłożu. Ponadto firmy wynajmujące taki sprzęt mogą zmieścić dwie jednostki na jednej przyczepie, zmniejszając koszty transportu i zwiększając rentowność wynajmu - a to wszystko dzięki niskiej wadze i kompaktowym rozmiarom maszyny.

Genie S-60 - imponująca siła udźwigu

Oferujemy wysokiej klasy produkt od cenionej na rynku marki renomowanego producenta. Podnośnik teleskopowy Genie S-60 został stworzony z myślą o działaniach wymagających znacznej siły udźwigu. Podobnie jak w przypadku podobnych maszyn, zwyżkę wyposażono w silnik wysokoprężny Kubota D1105 o mocy 24 KM. Specjalistyczne opony z piankowym wypełnieniem sprawiają, że podnośnik doskonale nadaje się do prac w nieprzyjaznych warunkach. Zwarta konstrukcja, niski ciężar operacyjny 7,550 kg i prześwit wynoszący 56,4 cm sprawiają, że urządzenie sprawnie omija wszelkie przeszkody terenu.

Innowacyjna technologia

Podnośnik Genie S-60 został wzbogacony o nowoczesną cyfrową technologię wykrywania obciążenia, która jest niezbędna, aby sprostać bieżącym potrzebom na rynku. Umożliwia ona uzyskanie informacji co do szczegółowej wagi towaru i pozwala na kalibrację pola zerowego obciążenia. Wyposażony w niezbędne komponenty i czujniki Genie S-60 stanowi prawdziwą rewolucję w dziedzinie podnośników teleskopowych. Wspólnie z bardzo intuicyjnym, nowoczesnym układem sterowania opartym na CAN, ułatwia szybkie reagowanie na pojawiające się wyzwania podczas pracy. Dzięki tym elementom możliwe jest przetwarzanie dużej liczby danych na odległość za pośrednictwem systemu telematycznego Genie Lift Connect.

Video
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS