Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie S-65 XC

Podnośniki teleskopowe

21.8 m
Diesel
454 kg
16.5 m

Podnośniki teleskopowe Genie® S®-65 XC™ i S-65 TraX™ to przeprojektowana wersja Xtra Capacity™ popularnych Genie S-65 i S-65 Trax. Mogą wykonywać szerszy zakres cięższych zadań związanych z podnoszeniem na placach budowy i w przemyśle dzięki podwójnemu udźwigowi i oferują innowacyjne funkcje, które pomagają zwiększyć wydajność w miejscu pracy. Podnośniki Genie S-65 XC są niezawodne podczas pracy w trudnych warunkach m.in. dzięki wyposażeniu sprzętu w innowacyjny pakiet przeciwko wysokiemu zapyleniu. Podstawowe zabezpieczenia zostały tutaj wzbogacone w specjalne osłony obrotnicy kopuły, rury wydechowej i pokrywy silnika. Ponadto, liczne mechanizmy bezpieczeństwa, w tym zabezpieczenia anty-wybuchowe, sprawiają, że sprzęt spełnia najwyższe standardy jakości pracy na wysokości.

Podnośnik Genie S-65 XC - właściwości

  • Aktywna oś oscylacyjna powalająca na jazdę przy pełnym wysięgu nawet w trudnym terenie
  • Czujnik nachylenia podwozia maksymalizuje bezpieczeństwo użytkowania w trudno dostępnych miejscach pracy
  • Końcowe ramię JIB o długosci 1,52m
  • Podwójny/dzielony udźwig w koszu 300 kg i 454 kg do podnoszenia większych ładunków oraz do 3ech operatorów
  • Technologia automatycznej kontroli obszaru wysięgu wspomagająca płynne ruchy podnośnika
  • Kalibracja w terenie bez obciążenia i diagnostyka pokładowa maksymalizują łatwość serwisowania

Wydajność i produktywność renomowanych zwyżek teleskopowych

Zwyżki teleskopowe to sprzęt stworzony z myślą o podnoszeniu ludzi i towarów na określoną wysokość, nawet w szczególnie wymagających warunkach pracy. Charakteryzują się ogromną wytrzymałością na ciężary i uszkodzenia mechaniczne. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą maksymalną wysokością roboczą, mocą udźwigu i wysięgu. Zapoznaj się ze szczegółami oferty dotyczącej zwyżki Genie S-65 i wybierz produkt, który doskonale spełni Twoje oczekiwania.

Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS