Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie S-80 J

Podnośniki teleskopowe

26.4 m
Diesel
300 kg
16.7 m

Podnośnik Genie S-80 J zapewnia niezbędną wydajność potrzebną operatorom do wykonywania prac na wysokości. Oferuje rozwiązanie z napędem na 4 koła, w tym nieograniczony udźwig w koszu 300kg dla zwiększenia wydajności i jest to pierwszy i jedyny model w kategorii wysokości roboczej 26m, który oferuje opcję gąsienicową.

  • nadaje się do stosowania w pracach ogólnobudowlanych, konserwacyjnych, inspekcyjnych i malarskich. 
  • nieograniczony udźwig platformy 300kg z końcowym ramieniem JIB o długości 1,8m
  • wysokość podnosznenia platformy 24,4m, wysięg poziomy 16,8m
  • wysoki prześwit podwozia pomaga w pokonywaniu kamieni, krawężników, najazdów przyczep i innych przeszkód.

Innowacyjny i wydajny podnośnik Genie S-80 J

Podnośnik teleskopowy Genie S-80 J to innowacyjny sprzęt charakteryzujący się imponującą produktywnością i większymi możliwościami udźwigu od wcześniejszego modelu Genie S-60 J. Dzięki temu platforma umożliwia realizację zadań wymagających znacznej mocy w szczególnie nieprzyjaznych warunkach. Zwyżka gwarantuje niezbędną wydajność do prowadzenia skutecznych prac na wysokości z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Ponadto, podnośnik Genie S-80 J został wyposażony w opatentowany system gąsienic i osi oraz Genie 4-punktowy TraX z nowoczesną funkcją śledzenia. Dzięki tym ulepszeniom model zwyżki teleskopowej świetnie radzi sobie z koniecznością przemieszczania się po trudnych nawierzchniach: zarówno mokrej trawie, śniegu i błocie, jak i na twardym, nierównym gruncie np. skałach, betonie i asfalcie. Mniejszy nacisk urządzenia czyni go odporniejszym na uszkodzenia mechaniczne, co dodatkowo usprawnia dynamikę pracy.

Idealny sprzęt do pracy w ekstremalnych warunkach

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu podnośnik Genie S-80 J świetnie sprawdza się do ciężkich prac z zakresu budownictwa komercyjnego, przemysłowego, strukturalnego, elektrycznego czy hydraulicznego. Model został wzbogacony w napęd na cztery koła i aktywne osie wahliwe niezwykle przydatne podczas pracy w trudnym terenie. Do niewątpliwych zalet maszyny należy np. brak blokady osi podczas pracy na wzniesieniach, rozkopanych stanowiskach pracy i wyjątkowo nierównym obszarze.

Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS