Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie S-85 XC

Podnośniki teleskopowe

27.9 m
Diesel
454 kg
22.7 m

Podnośnik teleskopowy Genie® S®-85 XC™ to przeprojektowana wersja Xtra Capacity™ popularnego podnośnika teleskopowego S-85. Dzięki podwójnemu/dzielonemu udźwigowi w koszu, będzie wykonywał szerszy zakres cięższych zadań związanych z podnoszeniem na placach budowy i w przemyśle.

Podnośnik teleskopowy GENIE S-85 XC - nowe standardy innowacyjności

GENIE S-85 XC wyznacza nowe standardy dla podnośników w zakresie innowacyjności. Jednostka wyróżnia się aktywną osią oscylacyjną, dzięki której jazda przy pełnym wysięgu, nawet w nierównym i trudnym terenie, staje się łatwa i bezproblemowa. Końcowe ramię JIB o długości 1,52 m pozwala na precyzyjne manewrowanie i dostosowywanie funkcji podnośnika do bieżących potrzeb.

Dodatkowo, wbudowany czujnik nachylenia podwozia nie tylko dostosowuje maszynę do nierówności terenu, ale także działa jako skuteczny system prewencji, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania w miejscach, gdzie potencjalnie mogą wystąpić trudności.

GENIE S-85 XC - przemyślane funkcje dla efektywności oraz wydajności

W GENIE S-85 XC technologia automatycznej kontroli obszaru wysięgu to kolejny krok naprzód w kierunku płynności oraz precyzji ruchu. Kalibracja w terenie bez obciążenia oraz diagnostyka pokładowa będą stanowić niewątpliwy atut dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie łatwość serwisowania.

Nie można nie zaakcentować podwyższonej zdolności GENIE S-85 XC do podnoszenia większych ładunków. Dzięki podwójnemu/dzielonemu udźwigowi w koszu możliwe jest podnoszenie ciężarów o masie do 454 kg. Model GENIE S-85 XC oferuje miejsce dla trzech operatorów jednocześnie. Takie funkcjonalności stawiają tę jednostkę w czołówce podnośników dostępnych na rynku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty HDW Polska i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już odkryli liczne korzyści płynące z wykorzystywania podnośnika teleskopowego GENIE S-85 XC!

GENIE S-85 XC

  • Aktywna oś oscylacyjna powalająca na jazdę przy pełnym wysięgu nawet w trudnym terenie
  • Czujnik nachylenia podwozia maksymalizuje bezpieczeństwo użytkownania w trudno dostępnych miejscach pracy
  • Końcowe ramię JIB o długości 1,52 m
  • Podwójny/dzielony udźwig w koszu 300 kg i 454 kg do podnoszenia większych ładunków oraz do 3ech operatorów
  • Technologia automatycznej kontroli obszaru wysięgu, wspomagająca płynne ruchy podnośnika
  • Kalibracja w terenie bez obciążenia i diagnostyka pokładowa maksymalizują łatwość serwisowania
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS