Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Ruthmann STEIGER TB 270 PRO

Truck mounted 3,5T

27 m
Diesel
250 kg
18.1 m

Ruthmann Steiger TB 270 PRO to zasilany silnikiem Diesla podnośnik samochodowy, montowany na pojazdach o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t lub na podwoziach terenowych 4x4 o DMC 5,5 t. To jeden z najlepszych podnośników koszowych w swojej klasie. Ruthmann Steiger TB 270 PRO zapewnia wysokość roboczą na poziomie 27 m. Z kolei jego maksymalny wysięg boczny to aż 15 m. Urządzenie wyposażone zostało w kosz o wymiarach 1,40 x 0,70 m i udźwigu 250 kg.

Ruthmann Steiger TB 270 PRO - zastosowanie

Podnośnik koszowy Ruthmann Steiger TB 270 PRO przystosowany jest do prac terenowych. Używa się go np. w budownictwie i ogrodnictwie. Poza tym korzystają z niego firmy zajmujące się czyszczeniem elewacji. Urządzenie to sprawdza się również w przemyśle i pracach instalacyjnych. Ważne jest to, aby nachylenie podłoża nie przekraczało 5°. W celu zwiększenia bezpieczeństwa Ruthmann Steiger TB 270 PRO został wyposażony w poziomo-pionowe podpory HV. Co więcej, jego kompaktowa konstrukcja zwiększa stabilność i ułatwia sterowanie.

Ruthmann Steiger TB 270 PRO - połączenie wytrzymałości i odporności

Ruthmann Steiger TB 270 PRO pozwala na wykonywanie 3 ruchów na raz. Mowa tu o podnoszeniu, obracaniu i teleskopowaniu. Dodatkowo w tym samym czasie możliwy jest obrót kosza. Podnośnik ten to gwarancja trwałości, ponieważ składa się z wytrzymałych elementów zrobionych z drobnoziarnistej stali. Konstrukcja nadbudowy urządzenia jest też bardziej odporna na skręcanie w porównaniu do wcześniejszych modeli. Użytkownicy cenią podnośnik Ruthmann Steiger TB 270 PRO również za łatwą obsługę i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS