Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie Z-45/25 J DC

kniktelescoophoogwerkerPodnośniki teleskopowo-przegubowe

15.9 m
Elektryczne
227 kg
6.8 m

Elektryczny podnośnik przegubowy Genie® Z®-45/25J DC zapewnia cichą, bezemisyjną pracę. Dzięki jego możliwościom operatorzy mogą z łatwością pracować w pobliżu budynków lub nad elementami linii produkcyjnych oraz uzyskiwać dostęp do ciasnych miejsc.

Genie Z-45/25 J DC - uzyskaj łatwy dostęp do wąskich miejsc!

Genie Z-45/25 J DC posiada 1,52-metrowe ramię JiB z zakresem ruchu w pionie do 135°, co zwiększa jego zasięg i umożliwia precyzyjne manewrowanie. W pełni stalowa platforma o szerokości 1,83 metra z wejściem po obu stronach i uchylanymi bramkami gwarantuje bezpieczeństwo pracy. Dodatkowe funkcjonalności, takie jak przycisk kierunku jazdy obsługiwany kciukiem, czujnik poziomu wychylenia z sygnałem dźwiękowym oraz zabezpieczenie przed omyłkową jazdą w przeciwnym kierunku optymalizują komfort i pewność użytkowania. Proporcjonalne sterowanie za pomocą joysticka, obrót kopuły o 355°, samopoziomująca i hydraulicznie obracana platforma zwiększają precyzję realizacji zadań. System zabezpieczający operatora przed zgnieceniem oraz brak zarzucania tyłem pojazdu chronią użytkownika podczas pracy.

Efektywność energetyczna Genie Z-45/25 J DC

Prezentowany podnośnik elektryczny wyposażony jest również w alarm ruchów i jazdy, licznik motogodzin oraz certyfikowany system wagi w platformie maszyny. Złącze do systemu Telematic przygotowuje urządzenie do pracy z modułem GPS, co jest szczególnie przydatne w dużych projektach i na rozległych placach budowy.

Genie Z-45/25 J DC jest zasilany zestawem 8 akumulatorów kwasowych 6V, 350 Ah, zapewniających długotrwałą i efektywną pracę. Awaryjne zasilanie 24 V DC oraz wbudowany uniwersalny prostownik 30 Amp (ładowarka automatyczna) gwarantują jej ciągłość nawet w przypadku niespodziewanych przerw w dostawie energii. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów i ograniczenie funkcji przy zbyt głębokim rozładowaniu chronią maszynę przed uszkodzeniem i przedłużają jego żywotność.

Napęd hydrauliczny na dwa koła przednie oraz koła wypełnione pianą zapewniają stabilność i łatwość manewrowania w różnych warunkach terenowych.

Genie Z-45/25 J DC

  • Zerowe zarzucanie kopuły i mały promień skrętu dla łatwego manewrowania w ciasnych miejscach pracy
  • Zdolność pokonywania wzniesień 30% i prędkość jazdy 4,8 km/h zapewniają doskonałe osiągi podczas jazdy
  • Końcowe ramię JIB o długości 1,52 m z możliwością obrotu w pionie o 135° w celu dokładnego pozycjonowania pracowników
  • Platforma robocza obracana o 160° i samopoziomująca się, ułatwiająca pozycjonowanie w miejscu pracy
  • Duża, całkowicie stalowa platforma o długości 1,83 m podnosi do 227 kg
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS