Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie Z-45/25 J RT

kniktelescoophoogwerkerPodnośniki teleskopowo-przegubowe

16 m
Diesel
227 kg
7.5 m

Idealny do zastosowań zewnętrznych i w warunkach przemysłowych. Podnośnik z wysięgnikiem przegubowym Genie® Z®-45/25J RT zapewnia wszechstronność podnoszenia dzięki połączeniu możliwości pozycjonowania i manewrowania podczas jazdy. Wąski promień skrętu tego modelu i zerowy efekt zarzucania wieżą ułatwiają pracę w ciasnych obszarach roboczych.

Genie Z-45/25 J RT stworzony do pracy w warunkach przemysłowych

Podnośnik Genie Z-45/25 J RT został wyposażony w technologicznie zaawansowane funkcje, które zwiększają efektywność i bezpieczeństwo pracy. Długość ramienia JiB wynosząca 1,52 m oraz zakres ruchu w pionie sięgający 135° umożliwiają dostęp do trudno dostępnych obszarów. Stalowa platforma o szerokości 1,83 m z wejściem po obu stronach i uchylanymi bramkami zapewnia efektywne korzystanie z podnośnika.

Platforma samopoziomująca oraz hydrauliczny obrót platformy w zakresie -80°/+80° to kolejne funkcjonalności ułatwiające działania operatorom. Dodatkowe udogodnienia, takie jak przycisk kierunku jazdy obsługiwany za pomocą kciuka, system zabezpieczający przed omyłkową jazdą w przeciwnym kierunku oraz proporcjonalne sterowanie za pomocą joysticka sprawiają, że obsługa tego podnośnika staje się bardzo komfortowa.

Genie Z-45/25 J RT z silnikiem Duetz Diesel

Genie Z-45/25 J RT jest napędzany przez silnik Deutz Diesel o mocy 35,8 kW (48 hp). Napęd 4x4 oraz terenowe koła wypełnione pianą gwarantują doskonałą trakcję, nawet w trudnych warunkach terenowych. Dwie prędkości jazdy oraz aktywna oś oscylacyjna sprawiają, że Genie Z-45/25 J RT świetnie radzi sobie z różnorodnymi wyzwaniami, umożliwiając płynne poruszanie się po placu budowy.

Dodatkowo, licznik motogodzin, certyfikowany system wagi w platformie maszyny oraz złącze do systemu Telematic przygotowane do pracy z modułem GPS stanowią kompleksowe rozwiązania skutecznego zarządzania sprzętem.

Genie Z-45/25 J RT

  • Stale aktywna oś oscylacyjna pomaga utrzymać przyczepność na nierównym terenie
  • Napęd na 4 koła i zdolność pokonywania wzniesień 45% zapewniają doskonałe właściwości terenowe
  • Solidne zawieszenie i w pełni proporcjonalne sterowanie zapewniają precyzyjne pozycjonowanie wysięgnika i płynną pracę
  • Końcowe ramię JIB o długości 1,52m z możliwością obrotu w pionie o 135° w celu dokładnego pozycjonowania pracowników
  • Hydrauliczny obrót platformy roboczej o 160° i samopoziomowanie się, zapewniają precyzyjne pozycjonowanie i łatwą obsługę
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS