Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie GS-3390

Podnośniki nożycowe

11.9 m
Diesel
1134 kg

Genie GS-3390 RT - podnośnik o unikalnych cechach

Genie GS-3390 RT to model podnośnika nożycowego, który zdobył uznanie w branży budowlanej oraz przemyśle dzięki swojej solidnej konstrukcji i wydajności. Jego kluczową cechą jest możliwość pracy na wysokości aż do 11.9 m. Dodatkowo, urządzenie to zasilane jest dieslem, gwarantując nieprzerwaną pracę przez długi czas.

Możliwość pomieszczenia na platformie roboczej aż do 7 osób oraz maksymalny udźwig wynoszący 1134 kg to cechy, które przemawiają za tym modelem, kiedy zachodzi potrzeba pracy w zespole. Wysoka nośność w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją czynią z Genie GS-3390 RT niezastąpiony sprzęt na placach budowy, magazynach czy wysokich halach produkcyjnych.

Wytrzymały podnośnik Genie GS-3390 RT z napędem na 4 koła

Jednym z głównych atutów podnośnika Genie GS-3390 RT jest napęd na 4 koła z kontrolą trakcji, zapewniający zwrotność w różnorodnych warunkach pracy. W sytuacjach, kiedy pracuje się na nierównym podłożu, opatentowana oś oscylacyjna automatycznie dostosowuje położenie i zapewnia pełną stabilność. Zdolność pokonywania wzniesień do 50% stanowi o niezwykłej przewadze Genie GS-3390 RT nad konkurencyjnymi modelami jeśli chodzi o realizowanie zadań w trudnych warunkach terenowych.

Warto podkreślić, że innowacyjne podejście do konstrukcji platformy roboczej zapewnia operatorom większą przestrzeń do pracy. Standardowy, jednostronnie wysuwany balkon o długości 1,52 m jest wyjątkowo przydatny podczas prac wymagających dodatkowego miejsca. Dla bardziej wymagających użytkowników dostępne są opcjonalne pakiety podwójnego balkonu oraz superdeck, maksymalizujące przestrzeń roboczą.

Wybierając podnośnik nożycowy, warto zwrócić uwagę na Genie GS-3390 RT także ze względu na wbudowaną diagnostykę. Ułatwia ona szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych, co przekłada się na większą efektywność pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem Genie GS-3390 RT i chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym modelu, zapraszamy do skorzystania z pomocy profesjonalnych doradców HDW Polska!

Genie GS-3390 RT

  • Napęd na 4 koła z kontrolą trakcji, zapewniający wyjątkową zwrotność w terenie
  • Opatentowana oś oscylacyjna w pełnym wymiarze czasu pracy automatycznie dostosowuje położenie osi w zależności od warunków terenu
  • Zdolność pokonywania wzniesień do 50%
  • Więcej miejsca do pracy: standardowy, jednostronnie wysuwany balkon o długości 1,52m- opcjonalne pakiety podwójnego balkonu oraz superdeck
  • Wbudowana diagnostyka ułatwiająca rozwiązywanie problemów
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS