Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie GS-4390

Podnośniki nożycowe

14.8 m
Diesel
680 kg

Konstrukcja GENIE GS-4390 RT została zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystywaniu podnośnika w trudnych warunkach terenowych. Ta jednostka stała się nieodzownym narzędziem codziennej pracy dla wielu specjalistów, szukających sprzętu spełniającego wyśrubowane wymagania odnośnie wydajności i niezawodności.

GENIE GS-4390 RT - zwrotność i zdolność pokonywania przeszkód

O wyjątkowej funkcjonalności GENIE GS-4390 RT decyduje między innymi napęd na 4 koła z kontrolą trakcji. Gwarantuje to tej jednostce szczególną zwrotność nawet w bardzo wymagających warunkach. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi na łatwe manewrowanie podnośnikiem, bez względu na rodzaj podłoża. Jednak to nie jedyny atut modelu GENIE GS-4390 RT. Jego zdolność do pokonywania wzniesień sięga aż 50%. W efekcie jednostka radzi sobie nawet na stromych terenach, gdzie inne maszyny mogą zawodzić.

GENIE GS-4390 RT - podnośnik nożycowy do wymagających zadań

Oprócz wydajności i zdolności przemieszczania się, GENIE GS-4390 RT oferuje także wiele funkcji, które zwiększają komfort pracy. Standardowo wysuwana przednia platforma o długości 1,52 m zapewnia więcej miejsca do realizowania zadań. Dla użytkowników, którzy potrzebują jeszcze więcej przestrzeni, dostępne są opcjonalne pakiety z podwójną i super-platformą. Ponadto, wbudowana diagnostyka znacznie ułatwia rozwiązywanie problemów, minimalizując ryzyko przestojów i maksymalizując produktywność.

Dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu do pracy w trudnym terenie, GENIE GS-4390 RT stanowi atrakcyjną opcję, którą zdecydowanie warto rozważyć. Wybór podnośnika GENIE GS-4390 RT z oferty HDW Polska oznacza zakup sprawdzonego urządzenia w najlepszym stosunku jakości do ceny. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi doradcy pozostają do dyspozycji!

GENIE GS-4390 RT

  • Napęd na 4 koła z kontrolą trakcji zapewniający wyjątkową zwrotność w terenie
  • 50% zdolność pokonywania wzniesień
  • Więcej miejsca do pracy: standardowa wysuwana przednia platforma o długości 1,52 m oraz opcjonalne pakiety z podwójną i super-platformą
  • Wbudowana diagnostyka ułatwiająca rozwiązywanie problemów
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS