Szybka wyszukiwarka produktów
Typ/Model
Marka
sprzęt używany

Genie GS-5390

Podnośniki nożycowe

18 m
Diesel
680 kg

Dla profesjonalistów poszukujących sprzętu, który sprosta wyzwaniom pracy w trudnych warunkach terenowych, jako model stanowiący odpowiedź na ich potrzeby rekomendowany jest model Genie GS-5390 RT. Wyjątkowa konstrukcja tego podnośnika nożycowego gwarantuje jego użytkownikom nie tylko niezawodność, ale także wszechstronność działania w najbardziej wymagających środowiskach.

GENIE GS-5390 RT - zaawansowana technologia, praktyczne funkcje

Podnośnik nożycowy Genie GS-5390 RT wyróżnia się przede wszystkim płynną i zarazem efektywną pracą w różnorodnych warunkach. Zapewnia ją między innymi napęd na 4 koła z kontrolą trakcji, który daje jednostce niezrównaną zwrotność.

Ponadto zdolność pokonywania wzniesień na poziomie aż 40% czyni GENIE GS-5390 RT jednym z liderów w swojej klasie. Wspomniane funkcjonalności są dopełniane przez automatyczne poziomowanie podpór hydraulicznych. W efekcie GENIE GS-5390 RT wykazuje stabilność niezależnie od charakterystyki podłoża.

GENIE GS-5390 RT - przemyślane rozwiązania dla wygody użytkowników

Genie GS-5390 RT oferuje użytkownikom nie tylko zaawansowane technologie, ale także rozwiązania poprawiające komfort pracy. Zwiększenie przestrzeni roboczej dzięki standardowo wysuwanej przedniej platformie o długości 1,52 m pozwala na swobodę ruchów podczas realizowania zadań. Klienci mają także możliwość wyboru opcjonalnych pakietów z podwójną platformą oraz super-platformą, które zapewnią jeszcze więcej miejsca do pracy. Dodatkowo, wbudowana diagnostyka ułatwia rozwiązywanie ewentualnych problemów, co przyspiesza prace serwisowe i minimalizuje ryzyko przestojów.

Dla tych, którzy poszukują sprawdzonego i niezawodnego podnośnika do pracy w terenie, GENIE GS-5390 RT jest idealnym wyborem. Skorzystaj z oferty HDW Polska i stosuj najlepsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku!

GENIE GS-5390 RT

  • Napęd na 4 koła z kontrolą trakcji, zapewniający wyjątkową zwrotność w terenie
  • 40% zdolność pokonywania wzniesień
  • Automatyczne poziomowanie podpór hydraulicznych
  • Więcej miejsca do pracy: standardowa wysuwana przednia platforma przedłużająca o długości 1,52m oraz opcjonalne pakiety z podwójną i super-platformą
  • Wbudowana diagnostyka ułatwiająca rozwiązywanie problemów
Galeria
© 2024 HDW

Ochrona danych

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy użytkowania i optymalizacji funkcjonalności. (cofnij zgodę w dowolnym momencie) Czytaj więcej
Niezbędne pliki cookie

powered by webEdition CMS